Produkt picture
Poskytujeme kompletní IT služby, počínaje podporou jednotlivým uživatelům, přes správu počítačů a síťových prvků, až po údržbu a nastavení serverů. Také navrhujeme komplexní řešení při správě a údržbě serverů a sítí v oblasti firemní klientely. Budujeme řešení na bázi hardware Hewlett Packard a DELL. Nabízíme jak servisní zásahy přímo ve firmách či u uživatelů, tak i zásahy vzdálené, komplexní služby od konzultací a návrhů přes implementace až po rozvoj sítí a jejich servis.

Komplexní IT správa pod naším vedením zahrnuje krom jiného:

Pravidelnou správu – IT konzultant vás pravidelně navštěvuje, provádí nezbytnou kontrolu serverů, antivirovou kontrolu, instalaci aktualizací, bezpečnostní nastavení apod., a je k dispozici zaměstnancům, aby jim pomohl či poradil.
Podporu a asistenci – když se vyskytne jakýkoli problém, můžete využít telefonickou nebo e-mailovou podporu. Pokud nevyřešíme problém na dálku, vyrazíme k vám v zaručené reakční době.
Projektové služby – v rámci projektů pak instalujeme větší celky, od jednotlivých serverů až po změnu či upgrade celého IT prostředí.
Pokud máte vlastní interní IT oddělení, jsme jej schopni krátkodobě či dlouhodobě zastoupit (např. během nemoci, dovolených apod.). Při eskalaci složitějších problémů umíme efektivně doplnit a rozšířit váš IT tým.
Dodávky hardware a software
Pomůžeme vám s výběrem a dodáním vhodného vybavení a zboží z oblasti IT, včetně spotřebního materiálu, za výhodných podmínek, a vše dodáme až k vám.
Nabízíme veškeré služby spojené se správou výpočetní techniky. Jako smluvní dodavatel nabízíme např.:
Instalace a konfigurace počítačových stanic
Instalace a konfigurace software (Office, antivirové programy, operační systémy…)
Implementaci zálohování a zabezpečení dat
Připojení k Internetu

Hlavní výhody outsorcingu IT:
Koncepční a komplexní řešení IT a jeho efektivní rozvoj
Smluvní garance reakční doby
Omezení interních zdrojů a s tím související snížení nákladů
Kvalitní služby od dodavatele s tradicí a mnohaletými zkušenostmi z oboru
Individuální a flexibilní přístup, maximální spolehlivost a silné know-how
Služby šité na míru